Wczasy z prawem jazdy w górach Szklarska Poręba


Najwyższa zdawalność od 15LAT -  72% - SZKOŁA NAUKI JAZDY ABS  w 2020r. wg danych DORD w Jeleniej Górze.
               
                       Skuteczność jedna z najwyższych w Polsce 72 %.


          SZKOŁA NAUKI JAZDY ABS BOGDAN KRAWIEC 58-580 SZKLARSKA PORĘBA UL. 1 MAJA 45/2 TEL. 504-119-111.
Nasza szkoła to firma rodzinna z 15 letnim doświadczeniem, kadra posiada wykształcenie wyższe, wieloletnie  uprawnienia instruktorskie i egzaminatorskie.  

Cena kursu podstwaowy kat.  B  -  2400 zł 
Cena Kursu podstawowy kat.  A -  2000 zł 
Cena kursu podstawowego ekspresowego 15-30 dni kat A lub B - 3000 zł.

Nowość  dla naszych kursantów możliwość zdawania pojadem którym się uczyłeś. Podstwaienie pojazdu OSK na egzamin państwowy - 100 zł  


Cena kursu wczasy z prawem jazdy :

Cena kursu Kat. B - 2400 zł - plus nocleg bez wyżywienia 70 zł /noc (wyżywienie opcjonalnie)
Cena kursu Kat. A- 2000 zł - plus nocleg bez wyżywienia 70 zł /noc (wyżywienie opcjonalnie)

Cena kursu kat. B - 3000 zł  - w języku angielskim - plus nocleg bez wyżywienia 70 zł/ noc.
Dla osób po kursach - godzina jazdy szkoleniowej - kat. B - 90 zł/nocleg 70 zł/noc.

Isntnieje możliwość zorganizowania szkolenia we wszystkich innych kategoriach B+E C, C+E, D1 i D. Również kursy dla kierowców zawodowych. 

Oferujemy własne noclegi w centrum Szklarskiej Poręby w pokojach 1 osobowch w cenie 70 zł  lub w apartamnetah . W przypatku osób towarzyszących cena 60 zł - przy 2-3 osobach. 50 zł przy - 4 osobach od osoby.

Oferujemy noclegi w apartamentach 1,2,3,4 osobowych , każda osoba mieszka w pokojach 1 osobowych, TV , Wi-Fi , apartamenty wyposażone są  w aneksy kuchenne. Wyżywienie opcjonalnie, obiekt znajduje się blisko  centrum gdzie jest dużo restauracji.

          Najlepsza zdawalność to nie wszystko, staramy się, aby nasi kursanci miło wspominali szkolenie i pobyt w sercu Karkonoszy. Organizujemy szkolenie i pobyt w taki sposób, aby kursanci mogli korzystać  z najlepszych metod szkolenia oraz miło i przyjemnie spędzali wolny  czas zwiedzając góry, wodospady, mogli uczestniczyć w wycieczkach do czeskiej Pragi, Skalnego Miasta.
Polecamy biuro podróży Pinokio Travel dla naszych Gości 15 % zniżki na wszystkie wycieczki. 

                       Obserwuj naszą stronę a dowiesz się co na bieżąco u nas słychać!

                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100014226495557

Nowy Produkt
Nowa Oferta.
Kurs prawo jazdy kat. B w języku angielskim. 

 Zapraszamy cudzoziemców na wczasy z prawem jazdy w języku angielskim.


                  WCZASY Z PRAWEM JAZDY W GÓRACH  W SZKLARSKIEJ  PORĘBIE , egzaminy w WORD Jelenia Góra -  w spokojnej uzdrowiskowej dzielnicy Jelenia Góra Cieplice. W rankingu najlepszej zdawalności w Polsce WORD Jelenia Góra jest drugim miastem w Polsce z najwyższą zdawalnością. Egzaminatorzy są mili , można wybrać łuk, teorię można zdawać kilka razy dziennie. 
              Terminy ustalamy indywidualnie. Organizujemy kursy z  prawo jazdy kat. B.  Kurs podstawowy 15-18 dniowy. Egzamin teoretyczny zdajemy w piewszym dniu przyjazdu, nastepnie kurs 30 godz. jazdy praktycznej , 4 godziny zajęć pomocy przedmedycznej , egz. wewnętrzny. Bezpośrednio po kursie na drugi dzień możliwość przystąpienia do egzaminu praktycznego w WORD Jelenia Góra.

           Warunkiem przystąpienia  do kurs jest posiadanie  nr PKK  i opanowanie  w warunkach domowych materiału teoretycznego na postawie dostarczonych materiałów dydaktycznych lub przez platformę e-lerningową.
W pierwszym dniu przyjazdu organizujemy państwowy egzamin teoretyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze. Do egzaminu można przystąpić kilka razy w ciągu dnia. . Po uzyskaniu pozytywnego wyniku  rozpoczynamy kurs podstawowy - 30 godzin jazdy praktycznej i 4 godziny zajęć  pomocy przedmedycznej , praktyczny egz. wewnętrzny Po kursie przystępujemy bezpośrednio do praktycznego egzaminu państwowego  w WORD Jelenia Góra. W trakcie kursu uczestnicy otrzymują wsparcie dotyczące nauki teoretycznej tj: przepisów ruchu drogowego, filmy z jazdmi po trasach egzaminacyjnych. Szkolenie praktyczne odbywa się na pojazdach takich samych jak pojazdy egzaminacyjne : TOYOTA Yaris 
Uczestnicy kursu zakwaterowani są w pokojach 1 osobowych typu studio - apartamenty lub w domkach na terenie Szkoły Nauki Jazdy ABS w centrum Szklarskiej Poręby. Pokoje posiadają osobne wejście, wi-fi, TV, kuchnia, łazienka. Wyżywienie za dodatkową opłatą opcjonalnie na życzenie kursanta. Istnieje możliwość zakwaterowania osób towarzyszących za dodatkową opłatą. ( apartamenty, domki -  zdjęcia i opis na stronie)
             Jazdy odbywają się w cyklu 2-3 godz. na dobę w taki sposób aby kursant mógł aktywnie korzystać z walorów wypoczynku w Szklarskiej Porębie i okolicach. W czasie pobytu możemy organizować  dla kursanta 1 dniową wycieczką autokarem z przewodnikiem do czeskiej Pragi lub Skalnego Miasta.
Kurs uzupełniający prawo jazdy kat. B -  5  lub 7 dniowy   Organizowany jest dla osób które ukończyły kurs podstawowy i nie mogą zdać egzaminu. 
Celem kurs jest doskonalenie umiejętności jazdy pojazdem i przygotowanie do egzaminu państwowego w WORD w Jeleniej Góra. Terminy ustalamy indywidualnie. Szkoła Nauki Jazdy ABS od kilkunastu lat posiada bardzo wysoką zdawalność osób podchodzących do praktycznego egzaminu państwowego  prawo jazdy kat. B i A

      Według danych DORD w Jeleniej Górze posiadamy zdawalność egzaminów praktycznych                            

                            Kat.- B                                            
Rok 2009            45%  - III miejsce w WORD                   
Rok 2010            49%  - I miejsce w WORD                           
Rok 2011            44%  - III miejsce w WORD                   
Rok 2012            52%  - II miejsce w WORD                   
Rok 2013            59%  - I  miejsce w WORD                   
Rok 2014            56%  - II miejsce w WORD                    
Rok 2015            62%  -  I miejsce w WORD                    
Rok 2016            54%  - nie publikują rankingu                    
Rok 2017            66%  - nie publikują rankingu 
Rok 2018            67%   - za pierwszym razem                
Rok 2019            71%  - nie publikują rankingu          Kat. A - 75%
Rok 2020            72%  - nie publikują rankingu          Kat. A - 90%

Przeczytaj artykuł na portalu Nasze Miasto - kliknij link poniżej. http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/jelenia-gora-ranking-szkol-jazdy-sprawdz-gdzie-zdasz-za,803006,art,t,id,tm.html

BARDZO SERDECZNIE dziękujemy wszystkim naszym kursantom  za super postawę na egzaminach i gratulujemy uzyskania prawa jazdy!!!!. 
  
       Kadra szkoleniowa posiada  uprawnienia instruktora prawa jazdy  nr DJE0031, DJE0085 oraz uprawnienia egzaminatora prawa jazdy. Zapraszamy na wczasy z prawo jazdy w górach.
Konto Bank Pocztowy  22 1320 1537 0526 4146 2000 0002 Szkoła Nauki Jazdy ABS Bogdan Krawiec, ul. 1 Maja 45/2 58-580 Szklarska Poręba, NIP 611-177-41-56.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.