'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 192966

Wczasy z prawem jazdy ABS Szklarska Poręba

Domki U Bodzia ? kopia
Zadwalność 20170004
Nowiny Jeleniogórskie

Najwyższa zdawalność od 12 LAT -  66% - SZKOŁA NAUKI JAZDY ABS  w 2017r. wg. danych WORD w Jeleniej Górze.
               
                       Skuteczność jedna z najwyższych w Polsce 66 %.


          SZKOŁA NAUKI JAZDY ABS BOGDAN KRAWIEC 58-580 SZKLARSKA PORĘBA UL. 1 MAJA 45/2 TEL. 504-119-111.
Nasza szkoła to firma rodzinna z 12 letnim doświadczeniem, kadra posiada wykształcenie wyższe, wieloletnie  uprawnienia instruktorskie i egzaminatorskie.  

Cena kursu Kat.B - 1700 zł - nocleg bez wyżywienia 60 zł /noc ( wyżywienie opcjonalnie)
Cena kursu kat.B - 2500 zł  - w języku angielskim - nocleg bez wyżywienia 60 zł/ noc.
Dla osób po kursach - godzina jazdy szkoleniowej - 60 zł/nocleg 60 zł/noc.
Wyżywienie opcjonalnie, obiekt znajduje się blisko głównego centrum gdzie jest dużo restauracji, pokoje,apartamenty,domki wyposażone są w aneksy kuchenne. 

          Najlepsza zdawalność to nie wszystko, staramy się aby nasi kursanci miło wspominali szkolenie i pobyt w sercu Karkonoszy. Organizujemy szkolenie i pobyt w taki sposób aby kursanci mogli korzystać  z najlepszych metod szkolenia oraz miło i przyjemnie spędzali wolny  czas zwiedzając góry, wodospady, mogli uczestniczyć w wycieczkach do czeskiej Pragi, Skalnego Miasta .
Polecamy biuro podróży Pinokio Travel dla naszych gości 15 % zniżki na wszystkie wycieczki. 

                       Obserwuj naszą stronę a dowiesz się co na bieżąco u nas słychać .: 

                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100014226495557

Nowy Produkt
Nowa Oferta.
Kurs prawo jazdy kat. B w języku angielskim. 

 Zapraszamy cudzoziemców na wczasy z prawem jazdy w języku angielskim.


                  WCZASY Z PRAWEM JAZDY W GÓRACH  W SZKLARSKIEJ  PORĘBIE , egzaminy w WORD Jelenia Góra -  w spokojnej uzdrowiskowej dzielnicy Jelenia Góra Cieplice. W rankingu najlepszej zdawalności w Polsce WORD Jelenia Góra jest drugim miastem w Polsce z najwyższą zdawalnością. Egzaminatorzy są mili , można wybrać łuk, teorię można zdawać kilka razy dziennie. 
              Terminy ustalamy indywidualnie. Organizujemy kursy z  prawo jazdy kat. B.  Kurs podstawowy 15-18 dniowy. Teoria eksternistycznie, 30 godz. jazdy praktycznej , 4 godziny zajęć pomocy przedmedycznej , egz. wewnętrzny. Bezpośrednio po kursie na drugi dzień gwarantujemy możliwość przystąpienia do egzaminu  w WORD Jelenia Góra.

           Warunkiem przystąpienia  do kurs jest posiadanie  nr PKK  i opanowanie  w warunkach domowych materiału teoretycznego na postawie dostarczonych materiałów dydaktycznych lub przez platformę e-lerningową.
W pierwszym dniu przyjazdu organizujemy państwowy egzamin teoretyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze. Do egzaminu można przystąpić kilka razy w ciągu dnia. . Po uzyskaniu pozytywnego wyniku  rozpoczynamy kurs podstawowy - 30 godzin jazdy praktycznej i 4 godziny zajęć  pomocy przedmedycznej , praktyczny egz. wewnętrzny Po kursie przystępujemy bezpośrednio do praktycznego egzaminu państwowego  w WORD Jelenia Góra. W trakcie kursu uczestnicy otrzymują wsparcie dotyczące nauki teoretycznej tj: przepisów ruchu drogowego, filmy z jazdmi po trasach egzaminacyjnych. Szkolenie praktyczne odbywa się na pojazdach takich samych jak pojazdy egzaminacyjne : TOYOTA Yaris lub  Mitsubishi Colt
Uczestnicy kursu zakwaterowani są w pokojach 1 osobowych typu studio - apartamenty lub w domkach na terenie Szkoły Nauki Jazdy ABS w centrum Szklarskiej Poręby. Pokoje posiadają osobne wejście, wi-fi, TV, kuchnia, łazienka. Wyżywienie za dodatkową opłatą opcjonalnie na życzenie kursanta. Istnieje możliwość zakwaterowania osób towarzyszących za dodatkową opłatą. ( apartamenty, domki -  zdjęcia i opis na stronie)
             Jazdy odbywają się w cyklu 2-3 godz. na dobę w taki sposób aby kursant mógł aktywnie korzystać z walorów wypoczynku w Szklarskiej Porębie i okolicach. W czasie pobytu możemy organizować  dla kursanta 1 dniową wycieczką autokarem z przewodnikiem do czeskiej Pragi lub Skalnego Miasta.
Kurs uzupełniający prawo jazdy kat. B -  5  lub 7 dniowy   Organizowany jest dla osób które ukończyły kurs podstawowy i nie mogą zdać egzaminu. 
Celem kurs jest doskonalenie umiejętności jazdy pojazdem i przygotowanie do egzaminu państwowego w WORD w Jeleniej Góra. Terminy ustalamy indywidualnie. Szkoła Nauki Jazdy ABS od kilku lat posiada bardzo wysoką zdawalność osób podchodzących do praktycznego egzaminu państwowego  prawo jazdy kat. B .

      Według danych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze posiadamy zdawalność egzaminów praktycznych  Kat.- B                                               
Rok 2009            45%  - III miejsce w WORD                   
Rok 2010            49%  - I miejsce w WORD                           
Rok 2011            44%  - III miejsce w WORD                   
Rok 2012            52%  - II miejsce w WORD                   
Rok 2013            59%  - I  miejsce w WORD                   
Rok 2014            56%  - II miejsce w WORD                    
Rok 2015            62%  -  I miejsce w WORD                    
Rok 2016            54%  - nie publikują rankingu                    
Rok 2017            66%  - nie publikują rankingu                     
Rok 2017    kat. A      100%  - nie publikują rankingu 

Przeczytaj artykuł na portalu Nasze Miasto - kliknij link poniżej. http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/jelenia-gora-ranking-szkol-jazdy-sprawdz-gdzie-zdasz-za,803006,art,t,id,tm.html

BARDZO SERDECZNIE dziękujemy wszystkim naszym kursantom  za super postawę na egzaminach i gratulujemy uzyskania prawa jazdy!!!!. 
  
       Kadra szkoleniowa posiada  uprawnienia instruktora prawa jazdy  nr DJE0031, DJE0085 raz uprawnienia egzaminatora prawa jazdy. Zapraszamy na wczasy z prawo jazdy w górach !!!!!!!!!!!!!.  
Konto Bank Pocztowy  22 1320 1537 0526 4146 2000 0002 Szkoła Nauki Jazdy ABS Bogdan Krawiec, ul. 1 Maja 45/2 58-580 Szklarska Poręba, NIP 611-177-41-56. Dla przelewu zagranicznego  BIK (BIL) -  POCZPLP4. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
sala 3
sala 2
A-1 weranda
A-2 pokój.JPG
A-2 łazienka 1 (2)
A-3 pokój dzienny (3)
A-2 wejście (2).JPG
Plac zabaw